Moře 2019

Chorvatsko – ostrov Rab, Suha Punta

Nabídka pro skupinu Tai-chi 10.9. – 17.9. 2019

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranuostrov Rab. Členité pobřeží láká ke koupání v blankytně modrém moři, pláže jsou obklopeny množstvím zeleně. Ostrov se pyšní druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (přibližně 2600 hodin ročně). Dominantou ostrova je starobylé město Rab s romantickými uličkami a zákoutími, obchůdky, kavárničkami a cukrárnami…

Doprava: Rab je pro nás velmi blízká destinace, vzdálenost z Prahy 900 km. Cena dopravy autem zahrnuje trajekt ze Stinice do Mišnjaku, plavba cca 20 min.  je přijemným osvěžením po ránu při příjezdu na Rab.

Výlety lze sjednat na místě; autokarový výlet na Plitvická jezera a lodní výlety: plavba kolem ostrova Rab s návštěvou ostrova Krk – letovisko Baška, lodní výlet na ostrov Lošinj, výlet s rybařením aj.

Hotel Eva

Hotel Eva

Výhled z hotelu Eva

Výhled z hotelu Eva

Město Rab

Město Rab

Suha Punta

Suha Punta

Interiér bungalovu Suha Punta

Interiér bungalovu Suha Punta

Bungalovy Suha Punta

Bungalovy Suha Punta

Cvičení Tai-chi (taiči) a Qigong (čchi-kung)

Využijeme mořského ovzduší aktivním odpočinkem k pročištění lymfatických uzlin, vnitřních orgánů a k posílení imunity organismu. Ranní cvičení bude zaměřeno na Qigong (čchi-kung, chi-kung); vnímání a kultivaci vnitřní energie. Podvečerní cvičení bude věnováno Tai-chi; pro pochopení principů, uvolňování těla a mysli, zlepšení kondice a posílení zdraví.

Cvičení Tai-chi je určeno jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé studenty. Cvičení není podmínkou účasti,
necvičící neplatí kurzovné.

Cena kurzovného Tai-chi a Qigong 1000,-Kč/osobu.

Ubytování

Hotel Eva a bungalovy Suha Punta se nacházejí v borovém háji v klidné části ostrova Rabu, v letovisku Suha Punta, 4,5 km od města Rabu (spojení je možné busem nebo lodním taxi) a 150-200 m od pláže v menšíí zátoce. Pláž je přírodní, oblázková, místy kamenná, místy s hrubším pískem, k dispozici je sprcha. V blízkosti na poloostrově Frkáň jsou malé zálivy a romantická zákoutí s kamenitými malými plážíčkami. Procházkou
lze dojít na FKK pláž.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, minimarket, televizní místnost a klubovna. Připojení na internet je možné ve společných prostorách hotelu za poplatek.

Sportovní vyžití: v blízkosti se nacházejí tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, lesní trekingová stezka. Ke cvičení Tai-chi lze využít plochy u moře. U nedalekého hotelu Carolina se půjčují kola. Příjemné jsou vycházky hezkou přírodou.

Ubytování v hotelu Eva ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo ve 4-lůžkových pokojích. Každý pokoj má balkón a koupelnu s WC, SAT/TV.

Další variantou je ubytování v bungalovech Suha Punta – jedná se o jednopatrové řadové domky, umístěné za hotelem Eva. Ubytování ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Každý pokoj má balkón a koupelnu s WC, SAT/TV, v patře propojený balkón, v přízemí terásku.

Stravování: v restauraci hotelu Eva – polopenze, snídaně a večeře formou bufetových stolů, nápoje k večeři zdarma (nealko, pivo, víno).

 
Cena na osobu 5990,- Kč

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetového stolu včetně nápojů k večeři – nealko, pivo, víno), pobytovou taxu, služby delegáta.
doprava autem 2.490,- Kč na osobu. Odjezd v pondelí 9.9., z Prahy, nebo Brna orientačně v 19-20 hod, příjezd zpět ve středu 18.9. ráno.

Komplexní cestovní pojištění Allianz včetně storna ze zdravotních důvodů  360,- Kč (nebo vlastní pojištění).

Budeme se těšit na Váš zájem.

V Č. Budějovicích dne 7.3.2019, CK Quicktour, Lenka Krupková tel. 387 311 225, rezervace@quicktour.cz, nebo Ing. Jozef Čulák +420 736 681 122.