Moře 2018

Chorvatsko – ostrov Rab, Suha Punta

Nabídka pro skupinu Tai-chi 29.6. – 8.7. 2018

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranuostrov Rab. Členité pobřeží láká ke koupání v blankytně modrém moři, pláže jsou obklopeny množstvím zeleně. Ostrov se pyšní druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (přibližně 2600 hodin ročně). Dominantou ostrova je starobylé město Rab s romantickými uličkami a zákoutími, obchůdky, kavárničkami a cukrárnami…

Doprava: Rab je pro nás velmi blízká destinace, vzdálenost z Prahy 900 km. Cena dopravy autobusem zahrnuje trajekt ze Stinice do Mišnjaku, plavba cca 20 min je přijemným osvěžením po ránu při příjezdu na Rab.

Výlety lze sjednat na místě; autokarový výlet na Plitvická jezera a lodní výlety: plavba kolem ostrova Rab s návštěvou ostrova Krk – letovisko Baška, lodní výlet na ostrov Lošinj, výlet s rybařením aj.

Hotel Eva

Hotel Eva

Výhled z hotelu Eva

Výhled z hotelu Eva

Město Rab

Město Rab

Suha Punta

Suha Punta

Interiér bungalovu Suha Punta

Interiér bungalovu Suha Punta

Bungalovy Suha Punta

Bungalovy Suha Punta

Cvičení Tai-chi (taiči) a Qigong (čchi-kung)

Využijeme mořského ovzduší aktivním odpočinkem k pročištění lymfatických uzlin, vnitřních orgánů a k posílení imunity organismu. Ranní cvičení bude zaměřeno na Qigong (čchi-kung, chi-kung); vnímání a kultivaci vnitřní energie. Podvečerní cvičení bude věnováno Tai-chi; pro pochopení principů, uvolňování těla a mysli, zlepšení kondice a posílení zdraví.

Cvičení Tai-chi je určeno jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé studenty. Cvičení není podmínkou účasti,
necvičící neplatí kurzovné.

Cena kurzovného Tai-chi a Qigong 1000,-Kč/osobu.

Ubytování

Hotel Eva a bungalovy Suha Punta se nacházejí v borovém háji v klidné části ostrova Rabu, v letovisku Suha Punta, 4,5 km od města Rabu (spojení je možné busem nebo lodním taxi) a 150-200 m od pláže v menšíí zátoce. Pláž je přírodní, oblázková, místy kamenná, místy s hrubším pískem, k dispozici je sprcha. V blízkosti na poloostrově Frkáň jsou malé zálivy a romantická zákoutí s kamenitými malými plážíčkami. Procházkou
lze dojít na FKK pláž.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, minimarket, televizní místnost a klubovna. Připojení na internet je možné ve společných prostorách hotelu za poplatek.

Sportovní vyžití: v blízkosti se nacházejí tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, lesní trekingová stezka. Ke cvičení Tai-chi lze využít plochy u moře. U nedalekého hotelu Carolina se půjčují kola. Příjemné jsou vycházky hezkou přírodou.

Ubytování v hotelu Eva ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo ve 4-lůžkových pokojích. Každý
pokoj má balkón a koupelnu s WC, SAT/TV.

Další variantou je ubytování v bungalovech Suha Punta – jedná se o jednopatrové řadové domky, umístěnéza hotelem Eva. Ubytování ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Každý pokoj má balkón a koupelnu s WC, SAT/TV, v patře propojený balkón, v přízemí terásku.

Stravování: v restauraci hotelu Eva – polopenze, snídaně a večeře formou bufetových stolů, nápoje k večeři zdarma (nealko, pivo, víno).

Cena: níže uvedené ceny jsou oproti katalogové ceně snížené pro tuto skupinu o 700,- Kč na osobu. Ceny platí při přihlášení a zaplacení zálohy 50% do konce března, doplatek do konce května.

Hotel Eva 30.6. – 7.7.

cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji: strana park 7.690,- Kč, mořská strana: 8.390,- Kč

dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými zdarma, pouze poplatek 250,- Kč

dospělá osoba od 12 let na přistýlce: 6.190,- Kč

2 děti do 12 let se 2 dospělými ve 4-lůžkovém pokoji strana park: každé dítě 3.890,- Kč

dítě do 12 let na pokoji s 1 dospělým strana park: 5.390,- Kč, strana moře 5.890,- Kč

jednolůžkový pokoj není možný

Bungalovy Suha Punta 30.6. – 7.7.

cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji: 7.690,- Kč

dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými: 3.890,- Kč

dospělá osoba od 12 let na přistýlce: 6.190,- Kč

dítě do 12 let na pokoji s 1 dospělým: 5.390,- Kč

příplatek za jednolůžkový pokoj: 3.400,- Kč

Závěrem

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetového stolu včetně nápojů k večeři – nealko, pivo, víno), pobytovou taxu, služby delegáta

Příplatky: doprava autobusem 2.590,- Kč na osobu – nástupy Praha, Tábor, České Budějovice.

Ostatní místa nebo svozy na dotaz. Odjezd v pátek 29.6., z Prahy orientačně v 15-16 hod, z Č. Budějovic v 18-19 hod, příjezd zpět v neděli 8.7. ráno.

Komplexní cestovní pojištění Allianz včetně storna ze zdravotních důvodů 340,- Kč (nebo vlastní pojištění)

Budeme se těšit na Váš zájem.

V Č. Budějovicích dne 8.2.2018 Lenka Krupková, CK Quicktour, tel. 387 311 225, rezervace@quicktour.cz