Naše cvičení

Cvičení 
u moře

Tai chi cvičíme i u moře

 

 

         CHORVATSKO 2023

NABÍDKA PRO SKUPINU Tai-chi, Stillness

POREČZELENA LAGUNA HOTEL DELFIN **

Poreč – největší středisko cestovního ruchu na Istrii pozoruhodné množstvím historických památek. 5 km jižněji bylo vybudováno skvěle vybavené středisko Zelena Laguna – Ráj pro každého. Je zde řada různých restaurací, kaváren, cukráren, grill–terasy s hudbou, kasino, mezinárodní Disco–club. Jsou zde možnosti provozovat všechny sporty – je tu 19 tenisových kurtů, hřiště pro volejbal, košíkovou, kopanou, stolní tenis, asfaltové dráhy pro IN-LINE a další, spojení do Poreče lodí nebo turistickým vláčkem.

Objev tajemství relaxace v Chorvatsku

Cvičení Tai-chi (taiči ) a Gigong (čchikung)

Ranní cvičení bude zaměřeno na Gigong pro vnímání a kultivaci vnitřní energie.Podvečerní cvičební bude věnováno Tai-chi pro pochopení principů, uvolňování těla a mysli, zlepšení kondice a posílení zdraví. Pro začátečníky i pokročilé.

Cesta k tajemství stillness

S trenérem mentální a psychofyzické kondice olympioniků budeme hledat klíče ke klidu a k optimalizaci tělesné a dušení pohody.

Povídání o vodě

Půjdeme s vodou k nejpřirozenějšímu propojení duše s tělem, aneb jsme z vody a není H2O. jako H2O.

Večerní společenský program

Míchání koktejlů a barmanská show, s tanečním vystoupením. Hra na kytary, zpívání soutěže, hudební nástroje s sebou.

Hotel Delfín nejblíže k otevřenému moři ze všech hotelů v Zelené Laguně. Centrem hotelu je rozlehlá recepční část v přízemí s odpočinkovými prostory a s prostory pro zavazadla, sociálním zařízením, prodejnou suvenýrů, trafikou a Café barem s terasou. V 1. patře jsou 3 velké restaurace. V suterénu pak taneční kavárna, konferenční sál a místnost pro možná cvičení a relaxaci. Ubytovací část hotelu má šest křídel, navzájem propojenými. Každé křídlo má svůj samostatný výtah. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky, všechny s balkonem. Přistýlka je skládací lůžko, neboť pokoje jsou menší. Pokoje jsou všechny renovovány – nové podlahy, okna, nový nábytek, závěsy. Hotel má i dostatečné množství rodinných pokojů 1/4 (dva dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi). Rodinné pokoje mají všechna 4 lůžka řádná. Pláže jsou oblázkové, kamenité a s pozvolným vstupem do vody. Pro děti je zde nově vybudovaná ohraničená část pláže se sypkým pískem. Jsou zde velké upravené prostory na slunění, také se dá ležet v borovicovém háji ve stínu, vzdáleném cca 100 m od hotelu. Pláž má svoje sprchy, sociální zařízení i převlékací kabinu. Na pláži je jedna větší restaurace Beach Bar a Sport Laguna Delfín. Součástí tohoto Sportu je stolní tenis, střelba, minigolf, vodní sporty. Hotel má venkovní bazén s mořskou vodou a terasou, kde ve večerním čase probíhají animační programy. Na této terase je otevřen snack bar. Na venkovní bazén navazuje dětský bazénový komplex se skluzavkami a dalšími vodními atrakcemi. Pod bazénem je vybudováno dětské hřiště. K širšímu sportovnímu vyžití je k dispozici řada dalších aktivit v rámci Zelené Laguny. Klienti mohou využít bezplatné WI-FI připojení k internetu v hale hotelu.

Pro různé druhy skupinových cvičení a podobných aktivit jsou k dispozici 3 různé cvičební plochy ( jedna z nich poblíž sportovní haly je i v tomto letáku).

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenze – švédský stůl, relaxační program (Tai-chi,stillness …), každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, pobytová taxa, animace, WI-FI v hale hotelu, lehátka u bazénu, služba delegáta, využití cvičební plochy s přípojkou el. proudu, pojištění CK proti úpadku.

Termín

1/2

Balkon Moře

1/2

Balkon Park

1/1

Balkon Park

30.6.- 9.7. 2023

13 580

13 300

13 980

Cena nezahrnuje:

Autobusová doprava: dle místa odjezdu vždy po dohodě a konkrétní nabídky s možností pobytového autobusu.

Cestovní pojištění – naše nabídka je od Anion pojišťovny (typ A30 – 45 Kč/den/dosp. osoba; nebo typ B za 30 Kč/den bez omezení věku).

Možné příplatky:

Obědy- bohatý švédský stůl v hotelu Delfín 1.880 Kč.

V Praze dne 15.2.2023

Budeme se těšit na Váš zájem.

Bližší informace a přihlašování: Marta Štefanidesová, email: Martina23@seznam.cz

 

Časový plán:
1. den (pátek) odpoledne odjezd z nástupního místa z České republiky
2. den (sobota) v ranních hodinách, příjezd hotel Delfín, ubytování
3. – 8. den pobyt u moře, s účastí na relaxačním programu

9. den, uvolnění pokojů, volno, večer odjezd do ČR

10. den (neděle) dopoledne příjezd do ČR do nástupního místa.

Počet zobrazení: 221