Naše cvičení

Cvičení 
u moře

Tai chi cvičíme i u moře

Chorvatsko – Rab.

Termín: od 5.  do 12.  září 2020

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranu – ostrov Rab. Členité pobřeží láká ke koupání v blankytně modrém moři, pláže jsou obklopeny množstvím zeleně. Ostrov se pyšní druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (přibližně 2 600 hodin ročně). Dominantou ostrova je starobylé město Rab s mnoha romantickými uličkami a zákoutími, obchůdky, kavárničkami a cukrárnami…

Cvičení Tai-chi (taiči) a Qigong (čchi-kung)

Využijeme mořského ovzduší aktivním odpočinkem k pročištění lymfatických uzlin, vnitřních orgánů a k posílení imunity organismu. Ranní cvičení bude zaměřeno na Qigong (čchi-kung); vnímání a kultivaci vnitřní energie. Podvečerní cvičení bude věnováno Tai-chi; pro pochopení principů, uvolňování těla a mysli, zlepšení kondice a posílení zdraví. Cvičení Tai-chi je určeno jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Cvičení není podmínkou účasti, necvičící neplatí kurzovné. Cena kurzovného – 1200 Kč.

Ubytování: **hotel Eva a **Residence Suha Puta (bungalovy) se nacházejí v borovém háji v klidné části ostrova Rabu, v letovisku Suha Punta, 4,5 km od města Rabu (spojení je možné busem nebo lodním taxi) a 150 – 200 m od pláže v menší zátoce. Pláž je přírodní, oblázková, místy kamenná, místy s hrubším pískem. V blízkosti na poloostrově Frkáň jsou malé zálivy a romantická zákoutí s kamenitými malými plážičkami a FKK pláž. Vybavení hotelu: recepce, restaurace, minimarket, televizní místnost a klubovna. Připojení na internet je možné ve společných prostorách hotelu zdarma. Sportovní vyžití: v blízkosti se nacházejí tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, lesní trekingová stezka.

Příjemné jsou vycházky hezkou přírodou.

Ubytování v hotelu Eva ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo ve 4-lůžkových pokojích. Každý pokoj má koupelnu s WC, SAT/TV a balkón.

Další variantou je ubytování v bungalovech Suha Punta – jedná se o jednopatrové řadové domky, umístěné za hotelem Eva. Ubytování ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Každý pokoj má koupelnu s WC, SAT/TV, v patře propojený balkón, v přízemí terásku.

Stravování: pro všechny klienty v restauraci hotelu Eva – polopenze, snídaně a večeře formou bufetových stolů, nápoje k večeři zdarma (nealko, pivo, víno). You might make an effort any results free bet no deposit.

Ceny:

Ceny za 1. a 2. osobu za 7 nocí s polopenzí:

5. – 12. září 2020 v hotelu nebo v bungalovu: 5.990,- Kč

  • 1 dítě do 12 let na přistýlce v hotelu Eva zdarma, pouze poplatek 250,- Kč (tzn. na pokoji se dvěma dosp.) – 1 dítě do 12 let na přistýlce v bungalovu – sleva 50% z ceny dosp. os. – 2 děti do 12 let na přistýlkách ve 4-lůžk. pokoji v hotelu Eva – každé dítě sleva 50% – 3. dosp. os. nebo dítě starší 12 let na přistýlce v hotelu nebo v bungalovu – sleva 20% z ceny dosp. os. – 3. a 4. dosp. os. nebo dítě starší 12 let na přistýlkách ve 4 lůžk. pokoji v hotelu – sleva 20% z ceny dosp. os. – 1 dítě do 12 let jen s 1 dosp. os. ve 2-lůžk. pokoji v hotelu nebo bungalovu – sleva 30% z ceny dosp. os.

Cena zahrnuje: 7 x ubytování, 7 x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetového stolu včetně nápojů k večeři – nealko, pivo, víno), pobytovou taxu

Příplatky: doprava autobusem: 2.690,- Kč na osobu (odjezd v pátek k večeru, návrat následující neděli ráno, nástup Praha, ostatní nástupní místa po dohodě).

Komplexní cestovní pojištění Allianz včetně storna ze zdravotních důvodů 360,- Kč na týdenní pobyt, 612,- Kč na 2 týdny (nebo vlastní pojištění) – mořská strana v hotelu Eva 700,- Kč /pobyt – 1-lůžkový pokoj příplatek 2.000,- Kč / týden.

V Praze dne 13.7.2020

Budeme se těšit na Váš zájem.

Přihlášky: Jozef Čulák, tel. 736681122, nebo mail culakj@seznam.cz.

 

Další informace:

Program zájezdu Taichi:
1. den (pátek) odpoledne odjezd z nástupního místa z České republiky
2. den (sobota) v ranních hodinách, příjezd na Rab, ubytování
3. – 8. den pobyt u moře, s možností cvičení Tai-chi
9. den, ráno uvolnění pokojů, volno, večer odjezd do ČR
10. den (neděle) dopoledne příjezd do ČR do nástupního místa.

Bližší informace vedoucí zájezdu:
Ing. Jozef Čulák
tel. +420 736 681 122
mail: culakj@seznam.cz

Počet zobrazení: 31